ULEVTE SVÉMU TĚLU RYCHLE A NADLOUHO

BOWENOVA TECHNIKA
Málokdo předem věří, pak už ví

Tato masáž je naprosto výjimečná. Působí hluboko a její hmaty jsou naprosto přesně cílené na místa, která mají široký vliv na další části těla. Díky tomu má celá sestava skvělé účinky na mnoho potíží. Dokáže pomoci třeba od bolestí hlavy i migrén často už po první masáži. 

Příklad z praxe

Na podzim 2017 za mnou přišel muž 65 let s problémem. Upadl a narazil si rameno. Nemohl zvednout ruku více, než na 90°. Zjistilo se, že lopatka se vůbec nechce pohnout, rameno bylo z předu a na paži bolestivé a to obojí byl důvod, proč ruka nešla zvednout výše. Nemohl se pořádně obléknout, učesat, nasadit čepici ani najíst. 

Klient byl z daleka, takže jsme měli jen jedenu možnost zásahu Bowenovou technikou. Bylo zařazeno základní ošetření a pak specializované hmaty na lopatkách, ramenech a pažích. Doplnili jsme jej o lehké protažení a po celkově 30ti minutách byl výsledek následující.

Po zásahu byl klient schopen se pohodlně obléci, rozsah se zvětšil jak nahoru tak i výrazně dozadu. Pokud by byla možnost dalších cca dvou zásahů, klient by měl pravděpodobně plný rozsah pohybu.