JAK ZEFEKTIVNÍTE PRÁCI VAŠICH ZAMĚSTNANCŮ?

Víte, že vaši zaměstnanci mají schopnosti na mnohem lepší výsledky. Chcete, aby se cele věnovali tvoření hodnot vaší firmy. Něco jim ale brání, aby výsledků dosahovali. Co to je, co ubírá z té kapacity? Zjistěte i rovnou, jak to rychle zlepšit.

Fyzické omezení

Práce u PC je náročná svou statičností. Namáhá oči, z toho bolí hlava, tuhne krk, ramena i ruce. Především ta ruka s myší. Práce na provozu namáhá tělo stereotypními pohyby. Bolí ale prakticky totéž. Pokud cítíte neustálou větší či menší bolest, opadá chuť něco dělat, natož pořádně. Například takové karpální tunely přináší firmě nemalé ztráty a náklady. Naštěstí se to dá řešit velmi rychle a s dlouhým, kladným efektem. Dozvíte se dále.

Psychická nepohoda

Zaměstnanec si do práce nosí celou svou hlavu. Pokud má problémy ve vztazích doma nebo na pracovišti, něčeho se bojí, nebo má vztek, má to s sebou. Při práci nad tím přemýšlí, místo aby se věnoval svému úkolu. Špatnou náladu mimo to přenáší i na ostatní kolegy. Ještě, že existuje způsob, jak jemu i jim ulevit. Přes svou osobní spokojenost podají mnohem lepší výkon, práci budou věnovat mnohem víc čistého času a ještě bude v kolektivu vyšší míra spolupráce. Taková loajalita a pocit vděčnosti k firmě jsou silnou pracovní motivací. Jistě si umíte představit, jak to zvýší zisk celé firmy.

Úsporně přímo na pracovišti s malou časovou náročností a rychlým efektem

Využijte možnosti skvělé Bowenovy masáže přímo na pracovišti, v sedě a přes oblečení. Ulevit od bolestí hlavy, uvolnit zatuhlý krk, ramena, mezi lopatkami a ruce trvá max 15 - 20 minut. Není třeba si lehat. Efekt pocítíte ihned. Zažívají to klienti v mé každodenní praxi. Toto pro vás dokáže Bowenova technika, které jsem od roku 2009 také lektorkou.

Konstruktivní rozhovor s psychoterapeutem uleví a zvýší pracovní výkon

Kolik problémů si nosíme s sebou z minulosti, tolik jich ovlivňuje náš současný život. Jejich uvolnění někdy je a někdy ani není složité, ale sami zevnitř je uvolnit nedokážeme. U žen velmi pomůže si o tom popovídat, postěžovat si a cítit se bezpečně. To dokáže dát lépe někdo z venku mimo firmu a se zárukou diskrétnosti. Navíc někdo, kdo je na to školený a zároveň nabízí vlídnost a přijetí. U mužů je to trochu jinak, ale důkaz důvěry v jejich schopnosti je vždy posílí. Spokojení lidé mnohem lépe zvládají svou práci a z toho plyne vyšší zisk.

Psychoterapeutický rozhovor při masáži

Při individuální masáži lze snáz usměrnit myšlenky, protože jsou lidé ve vhodném rozpoložení. Spojení obojího je nesmírně účinné a zároveň šetří čas. Toto je ojedinělá nabídka té nejvyšší kvality, která přináší ty nejlepší výsledky. 

Ceny

Za Bowenovu masáž krku, možno i celých zad, ramen a celých rukou se cena se pohybuje od 350 do 550 Kč za osobu podle organizace průběhu a návaznosti klientů.

Za psychoterapeutické vedení a terapii jako takovou, hypnózu a další techniky je cena 1000 Kč / 55 min.

V případě kombinace masáže a psychoterapie se cena sečte a poníží o 15%.