"Gentle MLM"

Aneb Nesnáším "byznys"!

Když se setkáte s přístrojem, potravinovým doplňkem, pomůckou, čímkoliv, co vás osloví ve směru účinné pomoci lidem a chtěli byste to používat a dál šířit, zřejmě zjistíte, že to je multilevelmarketing. I mně se to stalo. Dejte si proto chvilku šanci posoudit, jestli to nepatří do několika málo Must-free MLM, kde pochopili, že s klidem a bez tlaku to půjde lépe. Kde se distancují od nechvalně známých praktik dřívějších MLM.

Chceme pomáhat lidem, lze vyřešit mnohé problémy a hlavně pracovat v klidu s takovými lidmi okolo sebe, kde se i vy budete cítit dobře - a o to jde.

Stáhněte si ZDARMA

(Skoro) Svatý Multilevel marketing existuje

Nemáte rádi to, co víte o MLM? Máte pravdu, takhle se to opravdu nedělá. Sama to nesnáším. Ale, i když bych se netkla takového MLM, jak je možné, že jsem se stala v Evropě 3. nejlepším prodejcem v jedné takové firmě? Musela jsem mít dobrý důvod. Podle čeho člověk pozná to "jiné - lepší"?

ZDARMA si stáhěnte e-BOOK

Co se v e-booku dozvíte?

Jaké důvody mohou lidi vést k tomu, že i odpůrci MLM jsou ochotni znovu zvážit své předsudky, vzít informace o Must-Free MLM "na milost" a dokonce připustit, že to vůbec není špatné?

Odstraňte vám škodící předsudky

Ano, lidé napáchali pomocí MLM spoustu potvořin. Stále je to ale v dobrých rukou a s dobrým nastavením ta nejjednodušší cesta ke svobodě v práci. "No ale..."

Lze ještě pověst MLM napravit?

Dělám to denně. Lidé jsou nejdřív trochu opatrní, ale když si zarputile trvám na klidu a oni nevidí nic z toho "ble", co by čekali, rychle se zase uklidní. "No ale..."

MLM dělá kde kdo. Má to ještě smysl?

Kolik znáte odborníků - v jakémkoliv oboru - třeba masérů, automechaniků, co já vím... Je jich celkově mnoho, ale fakt dobré aby lupou pohledal... "No ale..."

Ano, dá to práci, jako všechno, co chcete dělat dobře,
ale je to nejspravedlivější model na světě.

Líný neobstojí a šikovný si úspěch zaslouží.

Co o e-booku říkají čtenáři?

Díky za váš čas!

Už několikrát se mi stalo, že jsem viděla fakt dobrou a zajímavou věc, ale protože se ten člověk z MLM choval jako pitomec, tak jsem si to z principu nekoupila, natož, abych to chtěla dělat. Ale tady to funguje tak, jak píše Dana, klidně jsem do toho šla.
AlenaCvičitelka a masérka
Taky už jsem nezaměstnatelný, ale zároveň se nemůžu do důchodu o lidi stara jen vlastníma rukama. Nikdy jsme si nepomyslel, že MLM má nějaké "jiné formy". Měl jsem to prostě za hnus. Ale musím uznat, Dana se chová úplně jinak. Když mi řekla, že to je MLM, byl jsem dost překvapený.
Honzamasér
Já mám svou práci ráda, ale musím uznat, že to je makačka. Jednak jsem chtěla ulevit sobě a jelikož to přineslo další věc, kterou můžu dá lidi dohromady, tak jsem tomu dala šanci. Kdyby to bylo jako ti otrapové, co pořád otravují, nikdy bych to neudělala. Ale Dana je úkaz. Je to pohoda.
JanaFyzioterapeutka

Kdo e-book napsal?

Ing. DANA ŠVESTKOVÁ, Ph.D.

- Oficiální přednášející v naší firmě pro ČR pro lékařskou i laickou veřejnost
- Školení nových partnerů ve stylu "Must-Free MLM"
- Přednášející na I. lékařském symposiu 2019
- Poradce zákazníků, i pro zdravotnictví
Kouč a psychoterapeut

"Nesnášela jsem MLM, ale tady je pohoda" - říkají noví partneři.

 

Jsem tu pro ty, co chtějí sami.

Jsem tu od toho "jak na to"... říkám já.

Proč jsem ho napsala?

Protože můžete najít skvělou věc pro lidi a zahodit to jen proto, že to je MLM, by mohla být škoda. Všechno, co si vybavíte, že nesnášíte na "MLM" - a já také, považuji za osobní a profesní selhání konkrétních lidí - prodejců i manažerů v jakémkoliv MLM. A to neznamená, že je špatný celý MLM. Když dva dělají totéž, není to totéž.

Výsledku 3. nejlepšího prodejce v Evropě v jedné MLM společnosti (prodáváme cenově náročnou věc) jsem dosáhla práve jen a jen proto, že jsem se všem těmto chybám do důsledku vyhýbala. To co považuji za správné - slušnost, péče a dobrovolnost je to, co evidentně funguje a je jedinou cestou ke spokojenosti na obou stranách.

I když na "šmejdy" narazíte všude, přesto trvám na tom, že MLM může být fér, slušný a svobodný a pro lidi těchto vlastností cestou ke spokojenému životu. Jen si dobře vybrat a trvat na tom - dokonalost neexistuje. Ale ať děláte cokoliv, principy úspěchu v tomto duchu jsou stále stejné. A hodí se to i pro život.

"Must-free"MLM

Dobrovolnost, péče, odbornost